search user sad delete map lira star comment eye calendar correct checked onayli right_chevron left_chevron
Hakkında REKLAM İlan Ekle Firma Ekle İletişim

Web Sitelerinde %30 İndirim

Kdzeregli.org kullanıcılarına özel WunderDesigns’dan satın alacağınızı bir web paketinde yüzde 15 indirim imkanı yakalayın.

Daha öncekişi görüntüledi.
ÜCRETSİZ İNDİRİM KODU AL
Geçerlilik Tarihi: 30 Aralık 2019Kampanya Şartları Haritada Göster
Kdz. Ereğli Web Tasarım Hizmeti Yüzde 15 İndirim

Kdzeregli.org kullanıcılarına özel WunderDesigns’dan satın alacağınızı bir web paketinde yüzde 30 indirim imkanı yakalayın.

DETAYLAR

Size özel hazırlanan tüm cihazlara (Mobil, Tablet, Bilgisayar) uyumlu, SEO kodlama standartlarına uygun web siteleri ile internet dünyasında dikkat çekmeye hazır olun.

Neler Yapıyoruz?

  • Full Responsive Yönetim Paneline sahip web siteleri
  • Statik tasarım web siteleri
  • WordPress yazılımlı özel tema siteler
  • Özel Yazılımlar

Teslim sonrası en az 6 ay ücretsiz destek veriyoruz. Eksik olan kısımları ücret almadan proje sözleşmesine uygun bir şekilde güncelliyoruz.


İş Akışı Nasıl İlerliyor

1- Proje Detaylarının Belirlenmesi 
Fiyat ve zaman belirlenmesi için projenin gereksinimlerinin keskin hatlarla belirtilmesi gerekiyor. Bu kısmı sizden gelen bilgilerle birlikte ortak bir görüş bildirerek beraber hazırlarız.

2- Fiyat Teklifinin Hazırlanması
Gereksinimler belirlendikten sonra bir fiyat teklifi ve web tasarım sözleşmesi iletiriz. Teklif kabulü durumunda ödeme tutarının yüzde 50’si tahsil edilir.

3- Teknik Altyapının Hazırlanması ve Tasarım
Teklifin kabulü sonrasında projenin hazırlanması için teknik altyapıyı ayarlıyoruz. Tasarım aşamasında belli aralıklarla sizinle irtibat halinde olarak projenin görünümünü sizinle paylaşıyoruz. Beğenmediğiniz, değişmesini istediğiniz bölümleri revize ederek ilerliyoruz.

4- Proje Revize ve Sonlandırılması
Proje bitirildikten sonra sizin beğeninize sunulur. Bu aşamada da eksik kısımlar revize edilebilir. Son revize tamamlandıktan sonra site yayına alınır.

5- Proje Teslim ve Ödeme Tahsilatı
Proje anahtar teslim bir şekilde yayına alınarak teslim edilir. Kalan ödeme tahsil edilir.

İletişim

Bilgi veya fiyat teklifi almak için 0 536 967 54 15 arayabilirsiniz veya info@wunderdesigns.at – wunderdesignsat@gmail.com mail adreslerine mail atabilirsiniz.

Henüz Yorum Yok. Yorum yapan ilk kişi olun.
Gerekli. E-mail adresiniz yayınlanmayacak.

Diğer Fırsatlar