search user sad delete map lira star comment eye calendar correct checked onayli right_chevron left_chevron
Hakkında REKLAM İlan Ekle Firma Ekle İletişim

Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi

Eklenme Tarihi: 08 Eki 2019, 01:26
Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi
Süleymanlar Mh. İstasyon Cd. No:4 Kdz. Ereğli/Zonguldak

Detaylı Bilgiler

Kdz. Ereğli’de bir kültür merkezi olan Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi çeşitli etkinliklere sahne oluyor. Modern yapısıyla Kdz. Ereğli’ye renk katan bu kültür merkezi Tiyatro, Konser, Panel gibi etkinliklerde ilk tercih olmayı başarıyor.

Kdz.Ereğli’de Sanayici İşadamı Akın Tatoğlu’nun yaptırarak babasının adını verdiği Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi, 30 Mayıs 2018 de düzenlenen törenle hizmete açıldı. Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi’nde 550 kişilik sinema ve tiyatro salonu, 200 kişilik toplantı odası, sergi salonu, fuaye alanları ve kulisler yer alıyor.

Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi Nerede?

Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi, Eski Devlet Hastanesi yolunda Cehennem Ağzı Mağaralarına varmadan hemen önce. Güzel mimarisiyle dikkatinizi çekecektir.

Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi İletişim Bilgileri

Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi telefon numarası:
0 372 312 27 660 372 312 27 67

Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi email adresi:
info@huseyintatoglukulturmerkezi.com

Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi Etkinlikleri

Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi’nde birçok etkinlik düzenlenmektedir. Konser, tiyatro, söyleşi, opera gibi birçok etkinlikten haberdar olmak için Kdz. Ereğli etkinlikleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hüseyin Tatoğlu Kimdir?

1930 Yılında Zonguldak ilinin Beycuma ilçesinde doğan Hüseyin TATOĞLU ilköğrenimini Beycuma’da orta öğrenimini ise Zonguldak Ticaret Lisesinde tamamlamıştır. 1950 yılında Cemile TATOĞLU ile evlenmiştir. 6 çocuk babası Hüseyin TATOĞLU Askerlik görevini 1951 yılında Ankara’nın Çubuk ilçesinde yedek subay olarak yapmıştır 1952 yılından itibaren Zonguldak ilinin ilk vergi mükellefleri den biri olarak (29.)ticarete başlamıştır. Yarım asırlık ticaret faaliyetlerine 2000 yıllarının başında son vermiştir. Kdz. Ereğli’de çocukları ile yaşamaya devam etmiştir. 29 Ağustos 2013 tarihinde aramızdan ayrılmıştır.

Hemen Sizde Firmanızı Ücretsiz Ekleyin
Firmamı neden eklemeliyim?
  • Ücretsiz
  • Sadece 3 dakikada yayında
  • Her ay 10000+ kişi tarafından görüntülenme imkanı
  • Sanal ortamda müşterileriniz tarafından ulaşılma imkanı