search user sad delete map lira star comment eye calendar correct checked onayli right_chevron left_chevron
Hakkında REKLAM İlan Ekle Firma Ekle İletişim

Oğuzhan Koç Kdz. Ereğli Cumhuriyet Konseri

Kdz. Ereğli Oğuzhan Koç Cumhuriyet Konseri
ETKİNLİK SONA ERDİ
Detay

Oğuzhan Koç 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında Kdz. Ereğli’de konser verecek. Anıt Önü Sahne’de güzel şarkılarını seslendirecek sanatçı 20:30’da sahne alacak.

Oğuzhan Koç Kdz. Ereğli’de

Cumhuriyetimizin 96. yaşını kutlayacağımız bugünde sevilen sanatçı Oğuzhan Koç Kdz. Ereğli‘de Ereğli halkına konser verecek.

29 Ekim Cumhuriyet Konseri

Bir gelenek halini alan Cumhuriyet Yürüyüşü ve Cumhuriyet konseri Kdz. Ereğli halkının yoğun katılımıyla gerçekleşiyor. Geçen sene Cumhuriyet Bayramı kapsamında İrem Derici konser vermişti. Bu sene de Oğuzhan Koç Kdz. Ereğli’lilere güzel dakikalar yaşatacak.

Geleneksel Cumhuriyet Yürüyüşü

Türkiye Cumhuriyeti’nin 96’ncı yılında Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından ‘Cumhuriyet Yürüşü’ gerçekleştirilecek. Bağlık Polis Karakolu önünden saat 19.00’da başlayacak olan yürüyüş, Atatürk Anıtı önünde son bulacak.

100 metre uzunluğunda Bayrak zincirinin oluşturulacağı yürüyüşün hemen ardından Atatürk Anıtı önünde genç sanatçı Oğuzhan Koç konser verecek.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık, yürüyüş ve konsere vatandaşları davet ederek “29 Ekim’de omuz omuza, coşkuyla, kararlılıkla hep bir arada olacağız. Tüm halkımıza ‘Bayrağını al da gel, Cumhuriyet yürüyüşünde buluşalım’ diyorum. Ardından özellikle gençlerin sevgilisi Oğuzhan Koç konserine davet ediyorum” dedi.

Oğuzhan Koç Konseri Nerede?

Cumhuriyet Bayramı Oğuzhan Koç Konseri Kdz. Ereğli’de Atatürk anıtı (Anıt Önü Sahne) önüne kurulacak sahnede yapılacak.

Oğuzhan Koç Konseri Saat Kaçta?

Kdz. Ereğli Oğuzhan Koç konseri 29 Ekim salı günü saat 20:30‘da başlayacak.

Yer
Anıt Önü SahneHaritada Gör
Tarih
29 Ekim 2019 20:30
Satış Noktaları

Etkinlik ücretsizdir. Satış noktası bulunmuyor.

Fiyat

Etkinlik ücretsizdir. Halka açıktır.