search user sad delete map lira star comment eye calendar correct checked onayli right_chevron left_chevron
Hakkında REKLAM İlan Ekle Firma Ekle İletişim

Koliva Konseri – Kdz. Ereğli Hamsi Festivali

Koliva Konseri - Kdz. Ereğli Hamsi Festivali
ETKİNLİK SONA ERDİ
Detay

Koliva Grubu, 24 Kasım 2019’da yapılacak 13. Hamsi Festivalinin bir parçası olarak, Kdz. Ereğli’de konser verecek. Güzel Karadeniz şarkılarını seslendirecek grup 18:00’de sahne alacak.

Koliva Kdz. Ereğli’de

24 Kasım Pazar günü Kdz. Ereğli Sahil’de yapılacak Geleneksel Hamsi Festivali’nde Koliva Grubu eğlenceli dakikalar yaşatacak.

Hamsi Festivali Yeniden Doğdu

Daha 12 kez düzenlenen Kdz. Ereğli Hamsi Festivali 5 yıl aradan sonra 13. kez düzenlenecek. Toplamda 10 Ton Hamsi dağıtılacak festivalde çeşitli yarışma ve etkinlikler düzenlenecek.

Amfi Tiyatro alanında saat 17.30’a kadar halk dansları, horon, konserler, yerel grupların ve derneklerin sahne gösterileri gibi etkinlikler gerçekleştirilecek. Kdz. Ereğli Belediyesi bu yılki festivalde ilk kez ‘Ödüllü Hamsili Pilav Yarışması’ düzenleyecek. Yarışmaya katılmak isteyen vatandaşlar, ön kayıtlarını 20 Kasım Çarşamba gününe kadar Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yaptırabilecekler.

Kdz. Ereğli Hamsi Festivali

Resul Dindar Sahne Alacak

Hamsi Festivali kapsamında düzenlenecek konserlerden biri de Karadeniz Müziğinin parlayan isimlerinden biri olan Resul Dindar. Resul Dindar Konseri 19:30’da başlayacak.

Kdz. Ereğli Resul Dindar Konseri

Koliva Konseri Nerede?

Hamsi Festivali Koliva Kdz. Ereğli Konseri, Kdz. Ereğli’de Atatürk anıtı (Anıt Önü Sahne) önüne kurulacak sahnede yapılacak.

Koliva Konseri Saat Kaçta?

Kdz. Ereğli Koliva Konseri 24 Kasım Pazar günü saat 18:00‘da başlayacak.

Yer
Anıt Önü SahneHaritada Gör
Tarih
24 Kasım 2019 18:00
Satış Noktaları

Etkinlik ücretsizdir. Satış noktası bulunmuyor.

Fiyat

Etkinlik ücretsizdir. Halka açıktır.